З Днем села та 26-ою річницею Незалежності України!

Шановні мої односельчани! Щиро вітаю Вас із Спасом та днем села Малі Лисовці, з 26-ою річницею Незалежності України, а також з наступаючим святом Успіння Пресвятої Богородиці та Днем Собоності села Миньківці (28.08.2017)!

Нам з вами випала доля святкувати чергові річниці від дня заснування Малих Лисовців та Миньківців. День народження наших улюблених населених пунктів – це наше з вами спільне свято, свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим Малолисовецьким та Миньковецьким колоритом, традиціями і славною козацькою історією. Ми близько до серця сприймаємо всі труднощі села, переживаємо невдачі та складні часи. Нам пощастило жити в чудових селах зі славною історією. Творять історію люди, і головна заслуга у цьому Ваша. Всіх, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей. Виконком сільської ради, депутатський корпус і я особисто прикладаємо максимальні зусилля для того щоб наші населені пункти нарешті  змінювалися, зростав їх економічний та культурний потенціал.

Дорогі односельчани! Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю! Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному селам, за внесок у розвиток та добробут населених пунктів. Дякую всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок,свій двір, вулицю, село.

Вітаючи Вас я бажаю Вам добра та щастя, родинного затишку у Ваших оселях, миру, благополуччя та достатку Вашим сім’ям, успіху в усіх Ваших починаннях. Нехай здійснюються мрії та надії на краще майбутнє Ваше та нашої територіальної громади.

Хай квітнуть наші мальовничі населені пункти з кожним роком все краще та краще!